Streetview Terwoldseweg 101 A Apeldoorn

Terwoldseweg 101 A, 7323 RA Apeldoorn

185 m² Bouwjaar 2007

Terwoldseweg 101 A is een woonhuis in Apeldoorn, gebouwd in 2007. De woning heeft een woonoppervlakte van 185 m² en een perceel van 464 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €518.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2007
Woonoppervlakte
185 m²
Perceeloppervlakte
464 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Terwoldseweg 101 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

1.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.7 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.8 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

4.9 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

685 Inwoners
200 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
218 Woningvoorraad
€518.000 Gem. woningwaarde Zuidbroek - De Wellen
49% Koopwoningen
637 Inwoners per km²

Locatie van Terwoldseweg 101 A

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Terwoldseweg 101 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Terwoldseweg 101 A?

De gemiddelde woningwaarde in Zuidbroek - De Wellen is €518.000. Dat komt neer op circa €2.800 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Terwoldseweg 101 A zich tot de wijk Zuidbroek - De Wellen?

Terwoldseweg 101 A is een woonhuis van 185 m² in de wijk Zuidbroek - De Wellen. De buurt telt 218 woningen. Daarvan is 49% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 637 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Terwoldseweg 101 A?

Terwoldseweg 101 A is een woonhuis in Zuidbroek - De Wellen, gebouwd in 2007 (19 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Terwoldseweg 101 A vergeleken met de buurt?

Terwoldseweg 101 A heeft 185 m² woonoppervlakte. Het perceel is 464 m². In Zuidbroek - De Wellen ligt de gemiddelde woningwaarde op €518.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Zuidbroek - De Wellen?

De wijk Zuidbroek - De Wellen in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 685 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €518.000, 49% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zuidbroek - De Wellen?

Vanuit Terwoldseweg 101 A in Zuidbroek - De Wellen bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 1.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Zuidbroek - De Wellen?

Zorg en onderwijs in de buurt van Terwoldseweg 101 A: ziekenhuis op 6.8 km, apotheek op 1.6 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 2.2 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Zuidbroek - De Wellen?

Recreatie nabij Zuidbroek - De Wellen: restaurant (1.6 km), cafe (1.7 km).