Streetview Homerusstraat 29 Apeldoorn

Homerusstraat 29, 7323 PW Apeldoorn

216 m² Bouwjaar 1995 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Homerusstraat 29 is een woonhuis in Apeldoorn, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 216 m², een perceel van 413 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €309.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1995
Woonoppervlakte
216 m²
Perceeloppervlakte
413 m²
Inhoud
750 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Homerusstraat 29

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Homerusstraat 29

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
126.38 kWh/m²
Primaire fossiele energie
153.02 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
12.2%
CO₂-emissie
26.91 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.1 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

4.2 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

3990 Inwoners
1655 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1633 Woningvoorraad
€309.000 Gem. woningwaarde Sprenkelaar
42% Koopwoningen
4.605 Inwoners per km²

Locatie van Homerusstraat 29

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Homerusstraat 29

Wat is de geschatte woningwaarde van Homerusstraat 29?

De prijsindicatie voor Homerusstraat 29 ligt rond €410.000 tot €460.000. De gemiddelde woningwaarde in Sprenkelaar is €309.000. Dat komt neer op circa €1.431 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Homerusstraat 29 zich tot de wijk Sprenkelaar?

Homerusstraat 29 is een woonhuis van 216 m² in de wijk Sprenkelaar. De buurt telt 1.633 woningen. Daarvan is 42% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.605 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Homerusstraat 29?

Homerusstraat 29 is een woonhuis in Sprenkelaar, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Homerusstraat 29 vergeleken met de buurt?

Homerusstraat 29 heeft 216 m² woonoppervlakte en 750 m³ inhoud. Het perceel is 413 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 43 m² per kamer. In Sprenkelaar ligt de gemiddelde woningwaarde op €309.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Homerusstraat 29 en wat betekent dat?

Homerusstraat 29 heeft energielabel A. Geldig tot 2032-08-03. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 26.91 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Homerusstraat 29?

Homerusstraat 29 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Sprenkelaar?

De wijk Sprenkelaar in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 3.990 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €309.000, 42% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Sprenkelaar?

Vanuit Homerusstraat 29 in Sprenkelaar bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 1.8 km.