Streetview Socratesstraat 202 Apeldoorn

Socratesstraat 202, 7323 PM Apeldoorn

190 m² Bouwjaar 1970 6 kamers 5 slaapkamers Label F

Socratesstraat 202 is een woonhuis in Apeldoorn, gebouwd in 1970. De woning heeft een woonoppervlakte van 190 m², een perceel van 279 m² en 6 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €309.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1970
Woonoppervlakte
190 m²
Perceeloppervlakte
279 m²
Inhoud
500 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Socratesstraat 202

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Socratesstraat 202

Energielabel

Energieklasse
F
Geldig tot

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.1 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

4.2 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

3990 Inwoners
1655 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1633 Woningvoorraad
€309.000 Gem. woningwaarde Sprenkelaar
42% Koopwoningen
4.605 Inwoners per km²

Locatie van Socratesstraat 202

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Socratesstraat 202

Wat is de geschatte woningwaarde van Socratesstraat 202?

De prijsindicatie voor Socratesstraat 202 ligt rond €195.000 tot €245.000. De gemiddelde woningwaarde in Sprenkelaar is €309.000. Dat komt neer op circa €1.626 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Socratesstraat 202 zich tot de wijk Sprenkelaar?

Socratesstraat 202 is een woonhuis van 190 m² in de wijk Sprenkelaar. De buurt telt 1.633 woningen. Daarvan is 42% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.605 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Socratesstraat 202?

Socratesstraat 202 is een woonhuis in Sprenkelaar, gebouwd in 1970 (56 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Socratesstraat 202 vergeleken met de buurt?

Socratesstraat 202 heeft 190 m² woonoppervlakte en 500 m³ inhoud. Het perceel is 279 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Sprenkelaar ligt de gemiddelde woningwaarde op €309.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Socratesstraat 202 en wat betekent dat?

Socratesstraat 202 heeft energielabel F. Geldig tot 2028-01-15. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Socratesstraat 202?

Socratesstraat 202 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Sprenkelaar?

De wijk Sprenkelaar in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 3.990 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €309.000, 42% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Sprenkelaar?

Vanuit Socratesstraat 202 in Sprenkelaar bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 1.8 km.