Tussenwoning (drive-in woning) Socratesstraat 56 Apeldoorn

Socratesstraat 56, 7323 PG Apeldoorn

159 m² Bouwjaar 1970 7 kamers 6 slaapkamers Label C

Socratesstraat 56 is een tussenwoning (drive-in woning) in Apeldoorn, gebouwd in 1970. De woning heeft een woonoppervlakte van 159 m², een perceel van 132 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €309.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1970
Woonoppervlakte
159 m²
Perceeloppervlakte
132 m²
Inhoud
590 m³
Kamers
7
Slaapkamers
6
Indicatie vraagprijs
€370.000 tot €420.000
Laatst bekende transactie
Periode 2017 tot 2020
Daktype
Dwarskap bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Socratesstraat 56

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Socratesstraat 56

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
155.31 kWh/m²
Primaire fossiele energie
212.35 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
39.15 kg/m²

Tuin
Ja (63.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.1 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

4.2 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

3990 Inwoners
1655 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1633 Woningvoorraad
€309.000 Gem. woningwaarde Sprenkelaar
42% Koopwoningen
4.605 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Socratesstraat 56

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Socratesstraat 56

Wat is de geschatte woningwaarde van Socratesstraat 56?

De prijsindicatie voor Socratesstraat 56 ligt rond €370.000 tot €420.000. De gemiddelde woningwaarde in Sprenkelaar is €309.000. Dat komt neer op circa €1.943 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Socratesstraat 56 zich tot de wijk Sprenkelaar?

Socratesstraat 56 is een tussenwoning (drive-in woning) van 159 m² in de wijk Sprenkelaar. De buurt telt 1.633 woningen. Daarvan is 42% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.605 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Socratesstraat 56?

Socratesstraat 56 is een tussenwoning (drive-in woning) in Sprenkelaar, gebouwd in 1970 (56 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Socratesstraat 56 vergeleken met de buurt?

Socratesstraat 56 heeft 159 m² woonoppervlakte en 590 m³ inhoud. Het perceel is 132 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Sprenkelaar ligt de gemiddelde woningwaarde op €309.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Socratesstraat 56 en wat betekent dat?

Socratesstraat 56 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-12-02. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 39.15 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Socratesstraat 56?

Socratesstraat 56 heeft 7 kamers waarvan 6 slaapkamers. De tuin is 63 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Sprenkelaar?

De wijk Sprenkelaar in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 3.990 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €309.000, 42% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Sprenkelaar?

Vanuit Socratesstraat 56 in Sprenkelaar bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 1.8 km.