Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Aubadestraat 28 Apeldoorn

Aubadestraat 28, 7323 LB Apeldoorn

152 m² Bouwjaar 1969 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Aubadestraat 28 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Apeldoorn, gebouwd in 1969. De woning heeft een woonoppervlakte van 152 m², een perceel van 286 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €309.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1969
Woonoppervlakte
152 m²
Perceeloppervlakte
286 m²
Inhoud
514 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€460.000 tot €510.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Dwarskap bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Aubadestraat 28

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Aubadestraat 28

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
169.75 kWh/m²
Primaire fossiele energie
246.89 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
45.47 kg/m²

Tuin
Ja (137.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Garage
Parkeerplaats en vrijstaande stenen garage
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.1 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

4.2 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

3990 Inwoners
1655 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1633 Woningvoorraad
€309.000 Gem. woningwaarde Sprenkelaar
42% Koopwoningen
4.605 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Aubadestraat 28

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Aubadestraat 28

Wat is de geschatte woningwaarde van Aubadestraat 28?

De prijsindicatie voor Aubadestraat 28 ligt rond €460.000 tot €510.000. De gemiddelde woningwaarde in Sprenkelaar is €309.000. Dat komt neer op circa €2.033 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Aubadestraat 28 zich tot de wijk Sprenkelaar?

Aubadestraat 28 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 152 m² in de wijk Sprenkelaar. De buurt telt 1.633 woningen. Daarvan is 42% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.605 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Aubadestraat 28?

Aubadestraat 28 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Sprenkelaar, gebouwd in 1969 (57 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Aubadestraat 28 vergeleken met de buurt?

Aubadestraat 28 heeft 152 m² woonoppervlakte en 514 m³ inhoud. Het perceel is 286 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Sprenkelaar ligt de gemiddelde woningwaarde op €309.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Aubadestraat 28 en wat betekent dat?

Aubadestraat 28 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-08-07. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 45.47 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Aubadestraat 28?

Aubadestraat 28 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 137 m².

Hoe is de woningmarkt in Sprenkelaar?

De wijk Sprenkelaar in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 3.990 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €309.000, 42% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Sprenkelaar?

Vanuit Aubadestraat 28 in Sprenkelaar bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 1.8 km.