Herenhuis, 2-onder-1-kapwoning Oratoriumstraat 9 Apeldoorn

Oratoriumstraat 9, 7323 KW Apeldoorn

153 m² Bouwjaar 1968 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Oratoriumstraat 9 is een herenhuis, 2-onder-1-kapwoning in Apeldoorn, gebouwd in 1968. De woning heeft een woonoppervlakte van 153 m², een perceel van 287 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €309.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Herenhuis, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1968
Woonoppervlakte
153 m²
Perceeloppervlakte
287 m²
Inhoud
541 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€545.000 tot €645.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Oratoriumstraat 9

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oratoriumstraat 9

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
148.56 kWh/m²
Primaire fossiele energie
200.72 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
10.6%
CO₂-emissie
36.63 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (123.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.1 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

4.2 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

3990 Inwoners
1655 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1633 Woningvoorraad
€309.000 Gem. woningwaarde Sprenkelaar
42% Koopwoningen
4.605 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Oratoriumstraat 9

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Oratoriumstraat 9

Wat is de geschatte woningwaarde van Oratoriumstraat 9?

De prijsindicatie voor Oratoriumstraat 9 ligt rond €545.000 tot €645.000. De gemiddelde woningwaarde in Sprenkelaar is €309.000. Dat komt neer op circa €2.020 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oratoriumstraat 9 zich tot de wijk Sprenkelaar?

Oratoriumstraat 9 is een herenhuis, 2-onder-1-kapwoning van 153 m² in de wijk Sprenkelaar. De buurt telt 1.633 woningen. Daarvan is 42% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.605 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oratoriumstraat 9?

Oratoriumstraat 9 is een herenhuis, 2-onder-1-kapwoning in Sprenkelaar, gebouwd in 1968 (58 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Oratoriumstraat 9 vergeleken met de buurt?

Oratoriumstraat 9 heeft 153 m² woonoppervlakte en 541 m³ inhoud. Het perceel is 287 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Sprenkelaar ligt de gemiddelde woningwaarde op €309.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oratoriumstraat 9 en wat betekent dat?

Oratoriumstraat 9 heeft energielabel C. Geldig tot 2032-09-13. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 36.63 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Oratoriumstraat 9?

Oratoriumstraat 9 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 123 m².

Hoe is de woningmarkt in Sprenkelaar?

De wijk Sprenkelaar in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 3.990 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €309.000, 42% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Sprenkelaar?

Vanuit Oratoriumstraat 9 in Sprenkelaar bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 1.8 km.