Eengezinswoning, vrijstaande woning Agricolastraat 20 A Apeldoorn

Agricolastraat 20 A, 7323 JJ Apeldoorn

103 m² Bouwjaar 1989 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Agricolastraat 20 A is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Apeldoorn, gebouwd in 1989. De woning heeft een woonoppervlakte van 103 m², een perceel van 420 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €309.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1989
Woonoppervlakte
103 m²
Perceeloppervlakte
420 m²
Inhoud
442 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€495.000 tot €595.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Samengesteld dak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Agricolastraat 20 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Agricolastraat 20 A

Energielabel

Energieklasse
A
Verwarming
Cv-ketel en gashaard
Isolatie
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (210.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.1 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

4.2 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

3990 Inwoners
1655 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1633 Woningvoorraad
€309.000 Gem. woningwaarde Sprenkelaar
42% Koopwoningen
4.605 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Agricolastraat 20 A

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Agricolastraat 20 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Agricolastraat 20 A?

De prijsindicatie voor Agricolastraat 20 A ligt rond €495.000 tot €595.000. De gemiddelde woningwaarde in Sprenkelaar is €309.000. Dat komt neer op circa €3.000 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Agricolastraat 20 A zich tot de wijk Sprenkelaar?

Agricolastraat 20 A is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 103 m² in de wijk Sprenkelaar. De buurt telt 1.633 woningen. Daarvan is 42% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.605 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Agricolastraat 20 A?

Agricolastraat 20 A is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Sprenkelaar, gebouwd in 1989 (37 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Agricolastraat 20 A vergeleken met de buurt?

Agricolastraat 20 A heeft 103 m² woonoppervlakte en 442 m³ inhoud. Het perceel is 420 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Sprenkelaar ligt de gemiddelde woningwaarde op €309.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Agricolastraat 20 A en wat betekent dat?

Agricolastraat 20 A heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Agricolastraat 20 A?

Agricolastraat 20 A heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 210 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Sprenkelaar?

De wijk Sprenkelaar in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 3.990 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €309.000, 42% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Sprenkelaar?

Vanuit Agricolastraat 20 A in Sprenkelaar bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 1.8 km.