Streetview Platostraat 3 Apeldoorn

Platostraat 3, 7323 GB Apeldoorn

111 m² Bouwjaar 1968

Platostraat 3 is een woonhuis in Apeldoorn, gebouwd in 1968. De woning heeft een woonoppervlakte van 111 m² en een perceel van 145 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €313.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1968
Woonoppervlakte
111 m²
Perceeloppervlakte
145 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Platostraat 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.5 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

3.8 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

4420 Inwoners
1970 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
2013 Woningvoorraad
€313.000 Gem. woningwaarde Anklaar
50% Koopwoningen
6.054 Inwoners per km²

Locatie van Platostraat 3

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Platostraat 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Platostraat 3?

De gemiddelde woningwaarde in Anklaar is €313.000. Dat komt neer op circa €2.820 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Platostraat 3 zich tot de wijk Anklaar?

Platostraat 3 is een woonhuis van 111 m² in de wijk Anklaar. De buurt telt 2.013 woningen. Daarvan is 50% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.054 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Platostraat 3?

Platostraat 3 is een woonhuis in Anklaar, gebouwd in 1968 (58 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Platostraat 3 vergeleken met de buurt?

Platostraat 3 heeft 111 m² woonoppervlakte. Het perceel is 145 m². In Anklaar ligt de gemiddelde woningwaarde op €313.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Anklaar?

De wijk Anklaar in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 4.420 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €313.000, 50% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Anklaar?

Vanuit Platostraat 3 in Anklaar bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Anklaar?

Zorg en onderwijs in de buurt van Platostraat 3: ziekenhuis op 5.5 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 1.3 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Anklaar?

Recreatie nabij Anklaar: restaurant (0.7 km), cafe (1.5 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Platostraat 3?

Een woningrapport voor Platostraat 3 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Anklaar. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1968, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.