Eengezinswoning, hoekwoning Figarostraat 31 Apeldoorn

Figarostraat 31, 7323 DA Apeldoorn

174 m² Bouwjaar 1968 6 kamers 4 slaapkamers Label B

Figarostraat 31 is een eengezinswoning, hoekwoning in Apeldoorn, gebouwd in 1968. De woning heeft een woonoppervlakte van 174 m², een perceel van 280 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €313.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1968
Woonoppervlakte
174 m²
Perceeloppervlakte
280 m²
Inhoud
640 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€470.000 tot €520.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Dwarskap bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Figarostraat 31

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Figarostraat 31

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
148.41 kWh/m²
Primaire fossiele energie
173.39 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
19.1%
CO₂-emissie
30.82 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, open haard en gedeeltelijke vloerverwarming

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.5 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

3.8 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

4420 Inwoners
1970 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
2013 Woningvoorraad
€313.000 Gem. woningwaarde Anklaar
50% Koopwoningen
6.054 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Figarostraat 31

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Figarostraat 31

Wat is de geschatte woningwaarde van Figarostraat 31?

De prijsindicatie voor Figarostraat 31 ligt rond €470.000 tot €520.000. De gemiddelde woningwaarde in Anklaar is €313.000. Dat komt neer op circa €1.799 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Figarostraat 31 zich tot de wijk Anklaar?

Figarostraat 31 is een eengezinswoning, hoekwoning van 174 m² in de wijk Anklaar. De buurt telt 2.013 woningen. Daarvan is 50% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.054 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Figarostraat 31?

Figarostraat 31 is een eengezinswoning, hoekwoning in Anklaar, gebouwd in 1968 (58 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Figarostraat 31 vergeleken met de buurt?

Figarostraat 31 heeft 174 m² woonoppervlakte en 640 m³ inhoud. Het perceel is 280 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Anklaar ligt de gemiddelde woningwaarde op €313.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Figarostraat 31 en wat betekent dat?

Figarostraat 31 heeft energielabel B. Geldig tot 2031-09-30. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 30.82 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Figarostraat 31?

Figarostraat 31 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Anklaar?

De wijk Anklaar in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 4.420 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €313.000, 50% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Anklaar?

Vanuit Figarostraat 31 in Anklaar bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 3 km.