Vrijstaande woning Mignonstraat 7 Apeldoorn

Mignonstraat 7, 7323 AX Apeldoorn

165 m² Bouwjaar 1975 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Mignonstraat 7 is een vrijstaande woning in Apeldoorn, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 165 m², een perceel van 318 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €313.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1975
Woonoppervlakte
165 m²
Perceeloppervlakte
318 m²
Inhoud
612 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€500.000 tot €600.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Mignonstraat 7

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Mignonstraat 7

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.5 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

3.8 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

4420 Inwoners
1970 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
2013 Woningvoorraad
€313.000 Gem. woningwaarde Anklaar
50% Koopwoningen
6.054 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Mignonstraat 7

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Mignonstraat 7

Wat is de geschatte woningwaarde van Mignonstraat 7?

De prijsindicatie voor Mignonstraat 7 ligt rond €500.000 tot €600.000. De gemiddelde woningwaarde in Anklaar is €313.000. Dat komt neer op circa €1.897 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Mignonstraat 7 zich tot de wijk Anklaar?

Mignonstraat 7 is een vrijstaande woning van 165 m² in de wijk Anklaar. De buurt telt 2.013 woningen. Daarvan is 50% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.054 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Mignonstraat 7?

Mignonstraat 7 is een vrijstaande woning in Anklaar, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Mignonstraat 7 vergeleken met de buurt?

Mignonstraat 7 heeft 165 m² woonoppervlakte en 612 m³ inhoud. Het perceel is 318 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Anklaar ligt de gemiddelde woningwaarde op €313.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Mignonstraat 7 en wat betekent dat?

Mignonstraat 7 heeft energielabel C. Geldig tot 2027-03-28. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Mignonstraat 7?

Mignonstraat 7 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Anklaar?

De wijk Anklaar in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 4.420 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €313.000, 50% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Anklaar?

Vanuit Mignonstraat 7 in Anklaar bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 3 km.