Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1965
- Woonoppervlakte
- 195 m²
- Perceeloppervlakte
- 621 m²
Anklaarseweg 424 is een woonhuis in Apeldoorn, gebouwd in 1965. De woning heeft een woonoppervlakte van 195 m² en een perceel van 621 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €313.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Anklaarseweg 424
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
2.7 kmSnelweg oprit
3 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
1.3 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
5.5 kmRestaurant
0.7 kmCafé
1.5 kmBibliotheek
1 kmBioscoop
3.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Anklaar is €313.000. Dat komt neer op circa €1.605 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenAnklaarseweg 424 is een woonhuis van 195 m² in de wijk Anklaar. De buurt telt 2.013 woningen. Daarvan is 50% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.054 inwoners per km².
Anklaarseweg 424 is een woonhuis in Anklaar, gebouwd in 1965 (61 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Anklaarseweg 424 heeft 195 m² woonoppervlakte. Het perceel is 621 m². In Anklaar ligt de gemiddelde woningwaarde op €313.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Anklaarseweg 424 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-12-24. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 41.71 kg/jaar.
De wijk Anklaar in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 4.420 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €313.000, 50% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Anklaarseweg 424 in Anklaar bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Anklaarseweg 424: ziekenhuis op 5.5 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 1.3 km.
Recreatie nabij Anklaar: restaurant (0.7 km), cafe (1.5 km).