2-onder-1-kapwoning Deventerstraat 199 Apeldoorn

Deventerstraat 199, 7322 RE Apeldoorn

78 m² Bouwjaar 1928 4 kamers 3 slaapkamers Label G

Deventerstraat 199 is een 2-onder-1-kapwoning in Apeldoorn, gebouwd in 1928. De woning heeft een woonoppervlakte van 78 m², een perceel van 136 m² en 4 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €309.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1928
Woonoppervlakte
78 m²
Perceeloppervlakte
136 m²
Inhoud
296 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€325.000 tot €375.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Ligging
Aan drukke weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Deventerstraat 199

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Deventerstraat 199

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
285.44 kWh/m²
Primaire fossiele energie
407.27 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
74.58 kg/m²
Geldig tot

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (34.0 m²)

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.1 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

3.2 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

3250 Inwoners
1405 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1403 Woningvoorraad
€309.000 Gem. woningwaarde De Mheen
62% Koopwoningen
6.358 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Deventerstraat 199

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Deventerstraat 199

Wat is de geschatte woningwaarde van Deventerstraat 199?

De prijsindicatie voor Deventerstraat 199 ligt rond €325.000 tot €375.000. De gemiddelde woningwaarde in De Mheen is €309.000. Dat komt neer op circa €3.962 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Deventerstraat 199 zich tot de wijk De Mheen?

Deventerstraat 199 is een 2-onder-1-kapwoning van 78 m² in de wijk De Mheen. De buurt telt 1.403 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.358 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Deventerstraat 199?

Deventerstraat 199 is een 2-onder-1-kapwoning in De Mheen, gebouwd in 1928 (98 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Deventerstraat 199 vergeleken met de buurt?

Deventerstraat 199 heeft 78 m² woonoppervlakte en 296 m³ inhoud. Het perceel is 136 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In De Mheen ligt de gemiddelde woningwaarde op €309.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Deventerstraat 199 en wat betekent dat?

Deventerstraat 199 heeft energielabel G. Geldig tot 2036-01-09. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 74.58 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Deventerstraat 199?

Deventerstraat 199 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 34 m².

Hoe is de woningmarkt in De Mheen?

De wijk De Mheen in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 3.250 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €309.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Mheen?

Vanuit Deventerstraat 199 in De Mheen bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 2.8 km.