Eengezinswoning, hoekwoning Kalmoesstraat 12 Apeldoorn

Kalmoesstraat 12, 7322 NT Apeldoorn

134 m² Bouwjaar 1969 6 kamers 5 slaapkamers Label C

Kalmoesstraat 12 is een eengezinswoning, hoekwoning in Apeldoorn, gebouwd in 1969. De woning heeft een woonoppervlakte van 134 m², een perceel van 226 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €309.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1969
Woonoppervlakte
134 m²
Perceeloppervlakte
226 m²
Inhoud
479 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€395.000 tot €445.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Kalmoesstraat 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kalmoesstraat 12

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
139.92 kWh/m²
Primaire fossiele energie
206.05 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
38.56 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.1 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

3.2 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

3250 Inwoners
1405 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1403 Woningvoorraad
€309.000 Gem. woningwaarde De Mheen
62% Koopwoningen
6.358 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kalmoesstraat 12

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Kalmoesstraat 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Kalmoesstraat 12?

De prijsindicatie voor Kalmoesstraat 12 ligt rond €395.000 tot €445.000. De gemiddelde woningwaarde in De Mheen is €309.000. Dat komt neer op circa €2.306 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kalmoesstraat 12 zich tot de wijk De Mheen?

Kalmoesstraat 12 is een eengezinswoning, hoekwoning van 134 m² in de wijk De Mheen. De buurt telt 1.403 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.358 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kalmoesstraat 12?

Kalmoesstraat 12 is een eengezinswoning, hoekwoning in De Mheen, gebouwd in 1969 (57 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Kalmoesstraat 12 vergeleken met de buurt?

Kalmoesstraat 12 heeft 134 m² woonoppervlakte en 479 m³ inhoud. Het perceel is 226 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In De Mheen ligt de gemiddelde woningwaarde op €309.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kalmoesstraat 12 en wat betekent dat?

Kalmoesstraat 12 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-05-16. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 38.56 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kalmoesstraat 12?

Kalmoesstraat 12 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in De Mheen?

De wijk De Mheen in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 3.250 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €309.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Mheen?

Vanuit Kalmoesstraat 12 in De Mheen bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 2.8 km.