Eengezinswoning, vrijstaande woning Kruizemuntstraat 18 Apeldoorn

Kruizemuntstraat 18, 7322 LX Apeldoorn

110 m² Bouwjaar 1967 5 kamers 4 slaapkamers Label D

Kruizemuntstraat 18 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Apeldoorn, gebouwd in 1967. De woning heeft een woonoppervlakte van 110 m², een perceel van 510 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €309.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1967
Woonoppervlakte
110 m²
Perceeloppervlakte
510 m²
Inhoud
555 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€500.000 tot €600.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Kruizemuntstraat 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kruizemuntstraat 18

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
208.32 kWh/m²
Primaire fossiele energie
281.87 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
51.78 kg/m²

Tuin
Ja (243.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin, tuin rondom, voortuin, zijtuin en zonneterras

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.1 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

3.2 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

3250 Inwoners
1405 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1403 Woningvoorraad
€309.000 Gem. woningwaarde De Mheen
62% Koopwoningen
6.358 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kruizemuntstraat 18

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Kruizemuntstraat 18

Wat is de geschatte woningwaarde van Kruizemuntstraat 18?

De prijsindicatie voor Kruizemuntstraat 18 ligt rond €500.000 tot €600.000. De gemiddelde woningwaarde in De Mheen is €309.000. Dat komt neer op circa €2.809 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kruizemuntstraat 18 zich tot de wijk De Mheen?

Kruizemuntstraat 18 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 110 m² in de wijk De Mheen. De buurt telt 1.403 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.358 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kruizemuntstraat 18?

Kruizemuntstraat 18 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in De Mheen, gebouwd in 1967 (59 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Kruizemuntstraat 18 vergeleken met de buurt?

Kruizemuntstraat 18 heeft 110 m² woonoppervlakte en 555 m³ inhoud. Het perceel is 510 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In De Mheen ligt de gemiddelde woningwaarde op €309.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kruizemuntstraat 18 en wat betekent dat?

Kruizemuntstraat 18 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-04-08. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 51.78 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kruizemuntstraat 18?

Kruizemuntstraat 18 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 243 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in De Mheen?

De wijk De Mheen in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 3.250 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €309.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Mheen?

Vanuit Kruizemuntstraat 18 in De Mheen bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 2.8 km.