Eengezinswoning, vrijstaande woning Oud-Veldzichtlaan 10 Apeldoorn

Oud-Veldzichtlaan 10, 7322 HT Apeldoorn

103 m² Bouwjaar 1935 5 kamers 4 slaapkamers Label F

Oud-Veldzichtlaan 10 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Apeldoorn, gebouwd in 1935. De woning heeft een woonoppervlakte van 103 m², een perceel van 406 m² en 5 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €403.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1935
Woonoppervlakte
103 m²
Perceeloppervlakte
406 m²
Inhoud
419 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€555.000 tot €655.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Oud-Veldzichtlaan 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oud-Veldzichtlaan 10

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
276.74 kWh/m²
Primaire fossiele energie
374.55 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
68.57 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, gedeeltelijk dubbel glas en vloerisolatie

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

2 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

2220 Inwoners
1050 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1034 Woningvoorraad
€403.000 Gem. woningwaarde Zevenhuizen
80% Koopwoningen
5.011 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Oud-Veldzichtlaan 10

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Oud-Veldzichtlaan 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Oud-Veldzichtlaan 10?

De prijsindicatie voor Oud-Veldzichtlaan 10 ligt rond €555.000 tot €655.000. De gemiddelde woningwaarde in Zevenhuizen is €403.000. Dat komt neer op circa €3.913 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oud-Veldzichtlaan 10 zich tot de wijk Zevenhuizen?

Oud-Veldzichtlaan 10 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 103 m² in de wijk Zevenhuizen. De buurt telt 1.034 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.011 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oud-Veldzichtlaan 10?

Oud-Veldzichtlaan 10 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Zevenhuizen, gebouwd in 1935 (91 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Oud-Veldzichtlaan 10 vergeleken met de buurt?

Oud-Veldzichtlaan 10 heeft 103 m² woonoppervlakte en 419 m³ inhoud. Het perceel is 406 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Zevenhuizen ligt de gemiddelde woningwaarde op €403.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oud-Veldzichtlaan 10 en wat betekent dat?

Oud-Veldzichtlaan 10 heeft energielabel F. Geldig tot 2035-04-22. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 68.57 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Oud-Veldzichtlaan 10?

Oud-Veldzichtlaan 10 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Zevenhuizen?

De wijk Zevenhuizen in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 2.220 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €403.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zevenhuizen?