Streetview Trekweg 79 Apeldoorn

Trekweg 79, 7322 HP Apeldoorn

271 m² Bouwjaar 2002 Label A

Trekweg 79 is een woonhuis in Apeldoorn, gebouwd in 2002. De woning heeft een woonoppervlakte van 271 m² en een perceel van 745 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €403.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2002
Woonoppervlakte
271 m²
Perceeloppervlakte
745 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Trekweg 79

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Trekweg 79

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
100.43 kWh/m²
Primaire fossiele energie
120.1 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
25.9%
CO₂-emissie
20.34 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

2 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

2220 Inwoners
1050 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1034 Woningvoorraad
€403.000 Gem. woningwaarde Zevenhuizen
80% Koopwoningen
5.011 Inwoners per km²

Locatie van Trekweg 79

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Trekweg 79

Wat is de geschatte woningwaarde van Trekweg 79?

De gemiddelde woningwaarde in Zevenhuizen is €403.000. Dat komt neer op circa €1.487 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Trekweg 79 zich tot de wijk Zevenhuizen?

Trekweg 79 is een woonhuis van 271 m² in de wijk Zevenhuizen. De buurt telt 1.034 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.011 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Trekweg 79?

Trekweg 79 is een woonhuis in Zevenhuizen, gebouwd in 2002 (24 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Trekweg 79 vergeleken met de buurt?

Trekweg 79 heeft 271 m² woonoppervlakte. Het perceel is 745 m². In Zevenhuizen ligt de gemiddelde woningwaarde op €403.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Trekweg 79 en wat betekent dat?

Trekweg 79 heeft energielabel A. Geldig tot 2032-11-24. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 20.34 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Zevenhuizen?

De wijk Zevenhuizen in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 2.220 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €403.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zevenhuizen?

Vanuit Trekweg 79 in Zevenhuizen bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Zevenhuizen?

Zorg en onderwijs in de buurt van Trekweg 79: ziekenhuis op 4 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.4 km.