Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1906
- Woonoppervlakte
- 71 m²
- Perceeloppervlakte
- 155 m²
- Inhoud
- 270 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 3
Oosterlaan 34 is een woonhuis in Apeldoorn, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 71 m², een perceel van 155 m² en 4 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €403.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Oosterlaan 34
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
1.3 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
1.8 kmSnelweg oprit
3 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1.4 kmApotheek
1.1 kmZiekenhuis
4 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.7 kmBibliotheek
1.3 kmBioscoop
2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Zevenhuizen is €403.000. Dat komt neer op circa €5.676 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenOosterlaan 34 is een woonhuis van 71 m² in de wijk Zevenhuizen. De buurt telt 1.034 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.011 inwoners per km².
Oosterlaan 34 is een woonhuis in Zevenhuizen, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Oosterlaan 34 heeft 71 m² woonoppervlakte en 270 m³ inhoud. Het perceel is 155 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Zevenhuizen ligt de gemiddelde woningwaarde op €403.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Oosterlaan 34 heeft energielabel G. Geldig tot 2031-08-05. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 778.32 kg/jaar.
Oosterlaan 34 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Zevenhuizen in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 2.220 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €403.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Oosterlaan 34 in Zevenhuizen bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Oosterlaan 34: ziekenhuis op 4 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.4 km.