Eengezinswoning, vrijstaande woning Zevenhuizenseweg 12 Apeldoorn

Zevenhuizenseweg 12, 7322 HC Apeldoorn

96 m² Bouwjaar 1901 4 kamers 3 slaapkamers Label D

Zevenhuizenseweg 12 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Apeldoorn, gebouwd in 1901. De woning heeft een woonoppervlakte van 96 m², een perceel van 555 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €403.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1901
Woonoppervlakte
96 m²
Perceeloppervlakte
555 m²
Inhoud
415 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€495.000 tot €595.000
Laatst bekende transactie
Periode 2015 tot 2019
Daktype
Mansarde dak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Zevenhuizenseweg 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zevenhuizenseweg 12

Energielabel

Energieklasse
D
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (239.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

2 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

2220 Inwoners
1050 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1034 Woningvoorraad
€403.000 Gem. woningwaarde Zevenhuizen
80% Koopwoningen
5.011 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Zevenhuizenseweg 12

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Zevenhuizenseweg 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Zevenhuizenseweg 12?

De prijsindicatie voor Zevenhuizenseweg 12 ligt rond €495.000 tot €595.000. De gemiddelde woningwaarde in Zevenhuizen is €403.000. Dat komt neer op circa €4.198 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zevenhuizenseweg 12 zich tot de wijk Zevenhuizen?

Zevenhuizenseweg 12 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 96 m² in de wijk Zevenhuizen. De buurt telt 1.034 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.011 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zevenhuizenseweg 12?

Zevenhuizenseweg 12 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Zevenhuizen, gebouwd in 1901 (125 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Zevenhuizenseweg 12 vergeleken met de buurt?

Zevenhuizenseweg 12 heeft 96 m² woonoppervlakte en 415 m³ inhoud. Het perceel is 555 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Zevenhuizen ligt de gemiddelde woningwaarde op €403.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zevenhuizenseweg 12 en wat betekent dat?

Zevenhuizenseweg 12 heeft energielabel D. Geldig tot 2027-11-30. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Zevenhuizenseweg 12?

Zevenhuizenseweg 12 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 239 m².

Hoe is de woningmarkt in Zevenhuizen?

De wijk Zevenhuizen in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 2.220 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €403.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zevenhuizen?