Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Boterbloem 23 Apeldoorn

Boterbloem 23, 7322 GW Apeldoorn

83 m² Bouwjaar 1961 3 kamers 2 slaapkamers Label A++

Boterbloem 23 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Apeldoorn, gebouwd in 1961. De woning heeft een woonoppervlakte van 83 m², een perceel van 295 m² en 3 kamers. Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €313.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1961
Woonoppervlakte
83 m²
Perceeloppervlakte
295 m²
Inhoud
332 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€375.000 tot €425.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Dwarskap
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Boterbloem 23

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Boterbloem 23

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
177.56 kWh/m²
Primaire fossiele energie
57.23 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
80%
CO₂-emissie
13.42 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Gedeeltelijke vloerverwarming en warmtepomp
Isolatie
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (110.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

3.1 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

4140 Inwoners
1830 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1828 Woningvoorraad
€313.000 Gem. woningwaarde Sluisoord
45% Koopwoningen
3.965 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Boterbloem 23

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Boterbloem 23

Wat is de geschatte woningwaarde van Boterbloem 23?

De prijsindicatie voor Boterbloem 23 ligt rond €375.000 tot €425.000. De gemiddelde woningwaarde in Sluisoord is €313.000. Dat komt neer op circa €3.771 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Boterbloem 23 zich tot de wijk Sluisoord?

Boterbloem 23 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 83 m² in de wijk Sluisoord. De buurt telt 1.828 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.965 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Boterbloem 23?

Boterbloem 23 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Sluisoord, gebouwd in 1961 (65 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Boterbloem 23 vergeleken met de buurt?

Boterbloem 23 heeft 83 m² woonoppervlakte en 332 m³ inhoud. Het perceel is 295 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Sluisoord ligt de gemiddelde woningwaarde op €313.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Boterbloem 23 en wat betekent dat?

Boterbloem 23 heeft energielabel A++. Geldig tot 2035-04-30. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 13.42 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Boterbloem 23?

Boterbloem 23 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. De tuin is 110 m².

Hoe is de woningmarkt in Sluisoord?

De wijk Sluisoord in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 4.140 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €313.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Sluisoord?

Vanuit Boterbloem 23 in Sluisoord bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 3.5 km.