Streetview Zilverschoon 88 Apeldoorn

Zilverschoon 88, 7322 GK Apeldoorn

168 m² Bouwjaar 1959

Zilverschoon 88 is een woonhuis in Apeldoorn, gebouwd in 1959. De woning heeft een woonoppervlakte van 168 m² en een perceel van 480 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €313.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1959
Woonoppervlakte
168 m²
Perceeloppervlakte
480 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Zilverschoon 88

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

3.1 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

4140 Inwoners
1830 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1828 Woningvoorraad
€313.000 Gem. woningwaarde Sluisoord
45% Koopwoningen
3.965 Inwoners per km²

Locatie van Zilverschoon 88

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Zilverschoon 88

Wat is de geschatte woningwaarde van Zilverschoon 88?

De gemiddelde woningwaarde in Sluisoord is €313.000. Dat komt neer op circa €1.863 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zilverschoon 88 zich tot de wijk Sluisoord?

Zilverschoon 88 is een woonhuis van 168 m² in de wijk Sluisoord. De buurt telt 1.828 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.965 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zilverschoon 88?

Zilverschoon 88 is een woonhuis in Sluisoord, gebouwd in 1959 (67 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Zilverschoon 88 vergeleken met de buurt?

Zilverschoon 88 heeft 168 m² woonoppervlakte. Het perceel is 480 m². In Sluisoord ligt de gemiddelde woningwaarde op €313.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Sluisoord?

De wijk Sluisoord in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 4.140 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €313.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Sluisoord?

Vanuit Zilverschoon 88 in Sluisoord bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 3.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Sluisoord?

Zorg en onderwijs in de buurt van Zilverschoon 88: ziekenhuis op 5 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.8 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Sluisoord?

Recreatie nabij Sluisoord: restaurant (1 km), cafe (1.2 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Zilverschoon 88?

Een woningrapport voor Zilverschoon 88 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Sluisoord. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1959, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.