Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1900
- Woonoppervlakte
- 242 m²
- Perceeloppervlakte
- 1075 m²
Hoornbloem 64 is een woonhuis in Apeldoorn, gebouwd in 1900. De woning heeft een woonoppervlakte van 242 m² en een perceel van 1075 m². Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €313.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Hoornbloem 64
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
1.1 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
2.7 kmSnelweg oprit
3.5 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
1.1 kmZiekenhuis
5 kmRestaurant
1 kmCafé
1.2 kmBibliotheek
0.6 kmBioscoop
3.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Sluisoord is €313.000. Dat komt neer op circa €1.293 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHoornbloem 64 is een woonhuis van 242 m² in de wijk Sluisoord. De buurt telt 1.828 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.965 inwoners per km².
Hoornbloem 64 is een woonhuis in Sluisoord, gebouwd in 1900 (126 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Hoornbloem 64 heeft 242 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1075 m². In Sluisoord ligt de gemiddelde woningwaarde op €313.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Hoornbloem 64 heeft energielabel A+. Geldig tot 2032-01-13. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 11.31 kg/jaar.
De wijk Sluisoord in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 4.140 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €313.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Hoornbloem 64 in Sluisoord bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 3.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Hoornbloem 64: ziekenhuis op 5 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.8 km.