Streetview Sleutelbloemstraat 34 Apeldoorn

Sleutelbloemstraat 34, 7322 AK Apeldoorn

262 m² Bouwjaar 1972 9 kamers 7 slaapkamers Label C

Sleutelbloemstraat 34 is een woonhuis in Apeldoorn, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 262 m², een perceel van 750 m² en 9 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €443.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1972
Woonoppervlakte
262 m²
Perceeloppervlakte
750 m²
Inhoud
750 m³
Kamers
9
Slaapkamers
7

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Sleutelbloemstraat 34

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Sleutelbloemstraat 34

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.8 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

3 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

50 Inwoners
30 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
25 Woningvoorraad
€443.000 Gem. woningwaarde Sleutelbloem
72% Koopwoningen
293 Inwoners per km²

Locatie van Sleutelbloemstraat 34

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Sleutelbloemstraat 34

Wat is de geschatte woningwaarde van Sleutelbloemstraat 34?

De prijsindicatie voor Sleutelbloemstraat 34 ligt rond €285.000 tot €335.000. De gemiddelde woningwaarde in Sleutelbloem is €443.000. Dat komt neer op circa €1.691 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sleutelbloemstraat 34 zich tot de wijk Sleutelbloem?

Sleutelbloemstraat 34 is een woonhuis van 262 m² in de wijk Sleutelbloem. De buurt telt 25 woningen. Daarvan is 72% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 293 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sleutelbloemstraat 34?

Sleutelbloemstraat 34 is een woonhuis in Sleutelbloem, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Sleutelbloemstraat 34 vergeleken met de buurt?

Sleutelbloemstraat 34 heeft 262 m² woonoppervlakte en 750 m³ inhoud. Het perceel is 750 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Sleutelbloem ligt de gemiddelde woningwaarde op €443.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Sleutelbloemstraat 34 en wat betekent dat?

Sleutelbloemstraat 34 heeft energielabel C. Geldig tot 2028-07-16. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Sleutelbloemstraat 34?

Sleutelbloemstraat 34 heeft 9 kamers waarvan 7 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Sleutelbloem?

De wijk Sleutelbloem in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 50 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €443.000, 72% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Sleutelbloem?

Vanuit Sleutelbloemstraat 34 in Sleutelbloem bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 3.9 km.