Portiekflat Baron Sloetkade 323 Apeldoorn

Baron Sloetkade 323, 7321 ZZ Apeldoorn

154 m² Bouwjaar 2006 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Baron Sloetkade 323 is een portiekflat in Apeldoorn, gebouwd in 2006. De woning heeft een woonoppervlakte van 154 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €402.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2006
Woonoppervlakte
154 m²
Inhoud
509 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€750.000 tot €850.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
Aan rustige weg, Aan water, In centrum, In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Baron Sloetkade 323

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Baron Sloetkade 323

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
71.69 kWh/m²
Primaire fossiele energie
119.32 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
22.65 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

2 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

4025 Inwoners
1970 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1739 Woningvoorraad
€402.000 Gem. woningwaarde Welgelegen
77% Koopwoningen
5.681 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Baron Sloetkade 323

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Baron Sloetkade 323

Wat is de geschatte woningwaarde van Baron Sloetkade 323?

De prijsindicatie voor Baron Sloetkade 323 ligt rond €750.000 tot €850.000. De gemiddelde woningwaarde in Welgelegen is €402.000. Dat komt neer op circa €2.610 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Baron Sloetkade 323 zich tot de wijk Welgelegen?

Baron Sloetkade 323 is een portiekflat van 154 m² in de wijk Welgelegen. De buurt telt 1.739 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.681 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Baron Sloetkade 323?

Baron Sloetkade 323 is een portiekflat in Welgelegen, gebouwd in 2006 (20 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Baron Sloetkade 323 vergeleken met de buurt?

Baron Sloetkade 323 heeft 154 m² woonoppervlakte en 509 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 38 m² per kamer. In Welgelegen ligt de gemiddelde woningwaarde op €402.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Baron Sloetkade 323 en wat betekent dat?

Baron Sloetkade 323 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-10-11. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 22.65 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Baron Sloetkade 323?

Baron Sloetkade 323 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Welgelegen?

De wijk Welgelegen in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 4.025 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €402.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Welgelegen?

Vanuit Baron Sloetkade 323 in Welgelegen bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 2.8 km.