Streetview Anna Bijnsring 240 Apeldoorn

Anna Bijnsring 240, 7321 HN Apeldoorn

154 m² Bouwjaar 1992 6 kamers Label C

Anna Bijnsring 240 is een woonhuis in Apeldoorn, gebouwd in 1992. De woning heeft een woonoppervlakte van 154 m², een perceel van 300 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €411.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1992
Woonoppervlakte
154 m²
Perceeloppervlakte
300 m²
Kamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Anna Bijnsring 240

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Anna Bijnsring 240

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
123.81 kWh/m²
Primaire fossiele energie
206.73 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
39.37 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.9 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

2205 Inwoners
935 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
921 Woningvoorraad
€411.000 Gem. woningwaarde Osseveld-West
73% Koopwoningen
4.192 Inwoners per km²

Locatie van Anna Bijnsring 240

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Anna Bijnsring 240

Wat is de geschatte woningwaarde van Anna Bijnsring 240?

De gemiddelde woningwaarde in Osseveld-West is €411.000. Dat komt neer op circa €2.669 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Anna Bijnsring 240 zich tot de wijk Osseveld-West?

Anna Bijnsring 240 is een woonhuis van 154 m² in de wijk Osseveld-West. De buurt telt 921 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.192 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Anna Bijnsring 240?

Anna Bijnsring 240 is een woonhuis in Osseveld-West, gebouwd in 1992 (34 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Anna Bijnsring 240 vergeleken met de buurt?

Anna Bijnsring 240 heeft 154 m² woonoppervlakte. Het perceel is 300 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Osseveld-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €411.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Anna Bijnsring 240 en wat betekent dat?

Anna Bijnsring 240 heeft energielabel C. Geldig tot 2031-05-21. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 39.37 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Anna Bijnsring 240?

Anna Bijnsring 240 heeft 6 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Osseveld-West?

De wijk Osseveld-West in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 2.205 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €411.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Osseveld-West?

Vanuit Anna Bijnsring 240 in Osseveld-West bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 2.1 km.