Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Minervalaan 5 Apeldoorn

Minervalaan 5, 7321 DP Apeldoorn

151 m² Bouwjaar 1992 6 kamers 4 slaapkamers Label A

Minervalaan 5 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Apeldoorn, gebouwd in 1992. De woning heeft een woonoppervlakte van 151 m², een perceel van 219 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €402.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1992
Woonoppervlakte
151 m²
Perceeloppervlakte
219 m²
Inhoud
518 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€485.000 tot €585.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk, open ligging en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Minervalaan 5

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Minervalaan 5

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
114.06 kWh/m²
Primaire fossiele energie
128.08 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
20.6%
CO₂-emissie
22.59 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (68.0 m²)

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

2 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

4025 Inwoners
1970 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1739 Woningvoorraad
€402.000 Gem. woningwaarde Welgelegen
77% Koopwoningen
5.681 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Minervalaan 5

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Minervalaan 5

Wat is de geschatte woningwaarde van Minervalaan 5?

De prijsindicatie voor Minervalaan 5 ligt rond €485.000 tot €585.000. De gemiddelde woningwaarde in Welgelegen is €402.000. Dat komt neer op circa €2.662 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Minervalaan 5 zich tot de wijk Welgelegen?

Minervalaan 5 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 151 m² in de wijk Welgelegen. De buurt telt 1.739 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.681 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Minervalaan 5?

Minervalaan 5 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Welgelegen, gebouwd in 1992 (34 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Minervalaan 5 vergeleken met de buurt?

Minervalaan 5 heeft 151 m² woonoppervlakte en 518 m³ inhoud. Het perceel is 219 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Welgelegen ligt de gemiddelde woningwaarde op €402.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Minervalaan 5 en wat betekent dat?

Minervalaan 5 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-03-18. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 22.59 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Minervalaan 5?

Minervalaan 5 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 68 m².

Hoe is de woningmarkt in Welgelegen?

De wijk Welgelegen in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 4.025 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €402.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Welgelegen?

Vanuit Minervalaan 5 in Welgelegen bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 2.8 km.