2-onder-1-kapwoning Minervalaan 23 Apeldoorn

Minervalaan 23, 7321 DP Apeldoorn

124 m² Bouwjaar 1990 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Minervalaan 23 is een 2-onder-1-kapwoning in Apeldoorn, gebouwd in 1990. De woning heeft een woonoppervlakte van 124 m², een perceel van 281 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €402.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1990
Woonoppervlakte
124 m²
Perceeloppervlakte
281 m²
Inhoud
511 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€420.000 tot €470.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Minervalaan 23

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Minervalaan 23

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
109.95 kWh/m²
Primaire fossiele energie
178.91 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
33.62 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

2 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

4025 Inwoners
1970 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1739 Woningvoorraad
€402.000 Gem. woningwaarde Welgelegen
77% Koopwoningen
5.681 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Minervalaan 23

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Minervalaan 23

Wat is de geschatte woningwaarde van Minervalaan 23?

De prijsindicatie voor Minervalaan 23 ligt rond €420.000 tot €470.000. De gemiddelde woningwaarde in Welgelegen is €402.000. Dat komt neer op circa €3.242 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Minervalaan 23 zich tot de wijk Welgelegen?

Minervalaan 23 is een 2-onder-1-kapwoning van 124 m² in de wijk Welgelegen. De buurt telt 1.739 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.681 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Minervalaan 23?

Minervalaan 23 is een 2-onder-1-kapwoning in Welgelegen, gebouwd in 1990 (36 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Minervalaan 23 vergeleken met de buurt?

Minervalaan 23 heeft 124 m² woonoppervlakte en 511 m³ inhoud. Het perceel is 281 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Welgelegen ligt de gemiddelde woningwaarde op €402.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Minervalaan 23 en wat betekent dat?

Minervalaan 23 heeft energielabel B. Geldig tot 2033-11-24. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.62 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Minervalaan 23?

Minervalaan 23 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Welgelegen?

De wijk Welgelegen in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 4.025 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €402.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Welgelegen?

Vanuit Minervalaan 23 in Welgelegen bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 2.8 km.