Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1900
- Woonoppervlakte
- 195 m²
- Perceeloppervlakte
- 556 m²
Heralaan 41 is een woonhuis in Apeldoorn, gebouwd in 1900. De woning heeft een woonoppervlakte van 195 m² en een perceel van 556 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €402.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Heralaan 41
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
1.5 kmSnelweg oprit
2.8 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
1.9 kmApotheek
1.1 kmZiekenhuis
4 kmRestaurant
0.5 kmCafé
1.3 kmBibliotheek
1.9 kmBioscoop
2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Welgelegen is €402.000. Dat komt neer op circa €2.062 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHeralaan 41 is een woonhuis van 195 m² in de wijk Welgelegen. De buurt telt 1.739 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.681 inwoners per km².
Heralaan 41 is een woonhuis in Welgelegen, gebouwd in 1900 (126 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Heralaan 41 heeft 195 m² woonoppervlakte. Het perceel is 556 m². In Welgelegen ligt de gemiddelde woningwaarde op €402.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Welgelegen in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 4.025 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €402.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Heralaan 41 in Welgelegen bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 2.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Heralaan 41: ziekenhuis op 4 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.9 km.
Recreatie nabij Welgelegen: restaurant (0.5 km), cafe (1.3 km).
Een woningrapport voor Heralaan 41 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Welgelegen. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1900, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.