Streetview Deventerstraat 288 Apeldoorn

Deventerstraat 288, 7321 DC Apeldoorn

142 m² Bouwjaar 1991

Deventerstraat 288 is een woonhuis in Apeldoorn, gebouwd in 1991. De woning heeft een woonoppervlakte van 142 m² en een perceel van 296 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €411.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1991
Woonoppervlakte
142 m²
Perceeloppervlakte
296 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Deventerstraat 288

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.9 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

2205 Inwoners
935 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
921 Woningvoorraad
€411.000 Gem. woningwaarde Osseveld-West
73% Koopwoningen
4.192 Inwoners per km²

Locatie van Deventerstraat 288

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Deventerstraat 288

Wat is de geschatte woningwaarde van Deventerstraat 288?

De gemiddelde woningwaarde in Osseveld-West is €411.000. Dat komt neer op circa €2.894 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Deventerstraat 288 zich tot de wijk Osseveld-West?

Deventerstraat 288 is een woonhuis van 142 m² in de wijk Osseveld-West. De buurt telt 921 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.192 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Deventerstraat 288?

Deventerstraat 288 is een woonhuis in Osseveld-West, gebouwd in 1991 (35 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Deventerstraat 288 vergeleken met de buurt?

Deventerstraat 288 heeft 142 m² woonoppervlakte. Het perceel is 296 m². In Osseveld-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €411.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Osseveld-West?

De wijk Osseveld-West in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 2.205 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €411.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Osseveld-West?

Vanuit Deventerstraat 288 in Osseveld-West bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 2.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Osseveld-West?

Zorg en onderwijs in de buurt van Deventerstraat 288: ziekenhuis op 4.9 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.8 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Osseveld-West?

Recreatie nabij Osseveld-West: restaurant (1 km), cafe (1.4 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Deventerstraat 288?