Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Deventerstraat 224 Apeldoorn

Deventerstraat 224, 7321 DB Apeldoorn

90 m² Bouwjaar 1920 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Deventerstraat 224 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Apeldoorn, gebouwd in 1920. De woning heeft een woonoppervlakte van 90 m², een perceel van 217 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €411.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1920
Woonoppervlakte
90 m²
Perceeloppervlakte
217 m²
Inhoud
384 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€445.000 tot €495.000
Laatst bekende transactie
Periode 2019 tot 2023
Daktype
Tentdak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Deventerstraat 224

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Deventerstraat 224

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
150.64 kWh/m²
Primaire fossiele energie
220.14 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
40.54 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, open haard en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas en muurisolatie

Bijzonderheden

Certificeringen
Energie Prestatie Advies

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (94.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Garage
Parkeerplaats en vrijstaande houten garage
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.9 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

2205 Inwoners
935 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
921 Woningvoorraad
€411.000 Gem. woningwaarde Osseveld-West
73% Koopwoningen
4.192 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Deventerstraat 224

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Deventerstraat 224

Wat is de geschatte woningwaarde van Deventerstraat 224?

De prijsindicatie voor Deventerstraat 224 ligt rond €445.000 tot €495.000. De gemiddelde woningwaarde in Osseveld-West is €411.000. Dat komt neer op circa €4.567 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Deventerstraat 224 zich tot de wijk Osseveld-West?

Deventerstraat 224 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 90 m² in de wijk Osseveld-West. De buurt telt 921 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.192 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Deventerstraat 224?

Deventerstraat 224 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Osseveld-West, gebouwd in 1920 (106 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Deventerstraat 224 vergeleken met de buurt?

Deventerstraat 224 heeft 90 m² woonoppervlakte en 384 m³ inhoud. Het perceel is 217 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Osseveld-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €411.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Deventerstraat 224 en wat betekent dat?

Deventerstraat 224 heeft energielabel C. Geldig tot 2032-07-25. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 40.54 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Deventerstraat 224?

Deventerstraat 224 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. De tuin is 94 m².

Hoe is de woningmarkt in Osseveld-West?

De wijk Osseveld-West in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 2.205 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €411.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Osseveld-West?