Streetview Deventerstraat 216 Apeldoorn

Deventerstraat 216, 7321 DB Apeldoorn

195 m² Bouwjaar 2022

Deventerstraat 216 is een woning in Apeldoorn, gebouwd in 2022. De woning heeft een woonoppervlakte van 195 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €411.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2022
Woonoppervlakte
195 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Deventerstraat 216

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.9 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

2205 Inwoners
935 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
921 Woningvoorraad
€411.000 Gem. woningwaarde Osseveld-West
73% Koopwoningen
4.192 Inwoners per km²

Locatie van Deventerstraat 216

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Deventerstraat 216

Wat is de geschatte woningwaarde van Deventerstraat 216?

De gemiddelde woningwaarde in Osseveld-West is €411.000. Dat komt neer op circa €2.108 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Deventerstraat 216 zich tot de wijk Osseveld-West?

Deventerstraat 216 is een woning van 195 m² in de wijk Osseveld-West. De buurt telt 921 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.192 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Deventerstraat 216?

Deventerstraat 216 is een woning in Osseveld-West, gebouwd in 2022 (4 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Deventerstraat 216 vergeleken met de buurt?

Deventerstraat 216 heeft 195 m² woonoppervlakte. In Osseveld-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €411.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Osseveld-West?

De wijk Osseveld-West in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 2.205 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €411.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Osseveld-West?

Vanuit Deventerstraat 216 in Osseveld-West bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 2.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Osseveld-West?

Zorg en onderwijs in de buurt van Deventerstraat 216: ziekenhuis op 4.9 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.8 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Osseveld-West?

Recreatie nabij Osseveld-West: restaurant (1 km), cafe (1.4 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Deventerstraat 216?

Een woningrapport voor Deventerstraat 216 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Osseveld-West. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2022, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.