2-onder-1-kapwoning Veenhuizerweg 45 Apeldoorn

Veenhuizerweg 45, 7321 CV Apeldoorn

108 m² Bouwjaar 1935 4 kamers 3 slaapkamers Label D

Veenhuizerweg 45 is een 2-onder-1-kapwoning in Apeldoorn, gebouwd in 1935. De woning heeft een woonoppervlakte van 108 m², een perceel van 165 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €411.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1935
Woonoppervlakte
108 m²
Perceeloppervlakte
165 m²
Inhoud
360 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€350.000 tot €400.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
overlooking_park, on_quiet_road, in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Veenhuizerweg 45

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Veenhuizerweg 45

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
198.84 kWh/m²
Primaire fossiele energie
267.6 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
49.02 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.9 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

2205 Inwoners
935 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
921 Woningvoorraad
€411.000 Gem. woningwaarde Osseveld-West
73% Koopwoningen
4.192 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Veenhuizerweg 45

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Veenhuizerweg 45

Wat is de geschatte woningwaarde van Veenhuizerweg 45?

De prijsindicatie voor Veenhuizerweg 45 ligt rond €350.000 tot €400.000. De gemiddelde woningwaarde in Osseveld-West is €411.000. Dat komt neer op circa €3.806 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Veenhuizerweg 45 zich tot de wijk Osseveld-West?

Veenhuizerweg 45 is een 2-onder-1-kapwoning van 108 m² in de wijk Osseveld-West. De buurt telt 921 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.192 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Veenhuizerweg 45?

Veenhuizerweg 45 is een 2-onder-1-kapwoning in Osseveld-West, gebouwd in 1935 (91 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Veenhuizerweg 45 vergeleken met de buurt?

Veenhuizerweg 45 heeft 108 m² woonoppervlakte en 360 m³ inhoud. Het perceel is 165 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Osseveld-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €411.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Veenhuizerweg 45 en wat betekent dat?

Veenhuizerweg 45 heeft energielabel D. Geldig tot 2032-03-29. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 49.02 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Veenhuizerweg 45?

Veenhuizerweg 45 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Osseveld-West?

De wijk Osseveld-West in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 2.205 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €411.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Osseveld-West?

Vanuit Veenhuizerweg 45 in Osseveld-West bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 2.1 km.