Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1930
- Woonoppervlakte
- 332 m²
Deventerstraat 76 A is een appartement in Apeldoorn, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 332 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €402.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Deventerstraat 76 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
1.5 kmSnelweg oprit
2.8 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
1.9 kmApotheek
1.1 kmZiekenhuis
4 kmRestaurant
0.5 kmCafé
1.3 kmBibliotheek
1.9 kmBioscoop
2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Welgelegen is €402.000. Dat komt neer op circa €1.211 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDeventerstraat 76 A is een appartement van 332 m² in de wijk Welgelegen. De buurt telt 1.739 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.681 inwoners per km².
Deventerstraat 76 A is een appartement in Welgelegen, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Deventerstraat 76 A heeft 332 m² woonoppervlakte. In Welgelegen ligt de gemiddelde woningwaarde op €402.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Welgelegen in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 4.025 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €402.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Deventerstraat 76 A in Welgelegen bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 2.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Deventerstraat 76 A: ziekenhuis op 4 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.9 km.
Recreatie nabij Welgelegen: restaurant (0.5 km), cafe (1.3 km).
Een woningrapport voor Deventerstraat 76 A bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Welgelegen. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1930, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.