Streetview Auroralaan 60 Apeldoorn

Auroralaan 60, 7321 BP Apeldoorn

156 m² Bouwjaar 1989 Label A

Auroralaan 60 is een woonhuis in Apeldoorn, gebouwd in 1989. De woning heeft een woonoppervlakte van 156 m² en een perceel van 269 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €402.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1989
Woonoppervlakte
156 m²
Perceeloppervlakte
269 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Auroralaan 60

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Auroralaan 60

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
122.23 kWh/m²
Primaire fossiele energie
108.77 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
30.8%
CO₂-emissie
17.44 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

2 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

4025 Inwoners
1970 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1739 Woningvoorraad
€402.000 Gem. woningwaarde Welgelegen
77% Koopwoningen
5.681 Inwoners per km²

Locatie van Auroralaan 60

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Auroralaan 60

Wat is de geschatte woningwaarde van Auroralaan 60?

De gemiddelde woningwaarde in Welgelegen is €402.000. Dat komt neer op circa €2.577 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Auroralaan 60 zich tot de wijk Welgelegen?

Auroralaan 60 is een woonhuis van 156 m² in de wijk Welgelegen. De buurt telt 1.739 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.681 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Auroralaan 60?

Auroralaan 60 is een woonhuis in Welgelegen, gebouwd in 1989 (37 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Auroralaan 60 vergeleken met de buurt?

Auroralaan 60 heeft 156 m² woonoppervlakte. Het perceel is 269 m². In Welgelegen ligt de gemiddelde woningwaarde op €402.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Auroralaan 60 en wat betekent dat?

Auroralaan 60 heeft energielabel A. Geldig tot 2032-03-15. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 17.44 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Welgelegen?

De wijk Welgelegen in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 4.025 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €402.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Welgelegen?

Vanuit Auroralaan 60 in Welgelegen bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 2.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Welgelegen?

Zorg en onderwijs in de buurt van Auroralaan 60: ziekenhuis op 4 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.9 km.