Streetview Prinsenweide 10 B Apeldoorn

Prinsenweide 10 B, 7317 BB Apeldoorn

452 m² Bouwjaar 1967 Label C

Prinsenweide 10 B is een appartement in Apeldoorn, gebouwd in 1967. De woning heeft een woonoppervlakte van 452 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €365.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1967
Woonoppervlakte
452 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Prinsenweide 10 B

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Prinsenweide 10 B

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
153.84 kWh/m²
Primaire fossiele energie
216.65 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
42 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

1.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.8 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

4.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

2.3 km
Cultuur

Bibliotheek

3.1 km
Cultuur

Bioscoop

4 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

165 Inwoners
65 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
61 Woningvoorraad
€365.000 Gem. woningwaarde Stadhoudersmolen
62% Koopwoningen
193 Inwoners per km²

Locatie van Prinsenweide 10 B

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Prinsenweide 10 B

Wat is de geschatte woningwaarde van Prinsenweide 10 B?

De gemiddelde woningwaarde in Stadhoudersmolen is €365.000. Dat komt neer op circa €808 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Prinsenweide 10 B zich tot de wijk Stadhoudersmolen?

Prinsenweide 10 B is een appartement van 452 m² in de wijk Stadhoudersmolen. De buurt telt 61 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 193 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Prinsenweide 10 B?

Prinsenweide 10 B is een appartement in Stadhoudersmolen, gebouwd in 1967 (59 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Prinsenweide 10 B vergeleken met de buurt?

Prinsenweide 10 B heeft 452 m² woonoppervlakte. In Stadhoudersmolen ligt de gemiddelde woningwaarde op €365.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Prinsenweide 10 B en wat betekent dat?

Prinsenweide 10 B heeft energielabel C. Geldig tot 2031-05-26. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 42 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Stadhoudersmolen?

De wijk Stadhoudersmolen in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 165 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €365.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Stadhoudersmolen?

Vanuit Prinsenweide 10 B in Stadhoudersmolen bereik je: supermarkt op 1.8 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 4.8 km, snelwegoprit op 3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Stadhoudersmolen?

Zorg en onderwijs in de buurt van Prinsenweide 10 B: ziekenhuis op 5 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 1.3 km, middelbare school op 1.3 km.