Streetview Vlijtsekade 113 Apeldoorn

Vlijtsekade 113, 7317 AP Apeldoorn

156 m² Bouwjaar 2013 Label A++

Vlijtsekade 113 is een woonhuis in Apeldoorn, gebouwd in 2013. De woning heeft een woonoppervlakte van 156 m² en een perceel van 139 m². Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €702.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2013
Woonoppervlakte
156 m²
Perceeloppervlakte
139 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Vlijtsekade 113

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vlijtsekade 113

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
63.68 kWh/m²
Primaire fossiele energie
64.79 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
35.2%
CO₂-emissie
10.19 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

2600 Inwoners
1090 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1089 Woningvoorraad
€702.000 Gem. woningwaarde De Parken
85% Koopwoningen
2.106 Inwoners per km²

Locatie van Vlijtsekade 113

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Vlijtsekade 113

Wat is de geschatte woningwaarde van Vlijtsekade 113?

De gemiddelde woningwaarde in De Parken is €702.000. Dat komt neer op circa €4.500 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vlijtsekade 113 zich tot de wijk De Parken?

Vlijtsekade 113 is een woonhuis van 156 m² in de wijk De Parken. De buurt telt 1.089 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.106 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vlijtsekade 113?

Vlijtsekade 113 is een woonhuis in De Parken, gebouwd in 2013 (13 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Vlijtsekade 113 vergeleken met de buurt?

Vlijtsekade 113 heeft 156 m² woonoppervlakte. Het perceel is 139 m². In De Parken ligt de gemiddelde woningwaarde op €702.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vlijtsekade 113 en wat betekent dat?

Vlijtsekade 113 heeft energielabel A++. Geldig tot 2035-10-01. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 10.19 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in De Parken?

De wijk De Parken in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 2.600 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €702.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Parken?

Vanuit Vlijtsekade 113 in De Parken bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 2.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij De Parken?

Zorg en onderwijs in de buurt van Vlijtsekade 113: ziekenhuis op 2.9 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.7 km.