Streetview Van Haeftenpark 40 Apeldoorn

Van Haeftenpark 40, 7316 NK Apeldoorn

141 m² Bouwjaar 2003 4 kamers Label B

Van Haeftenpark 40 is een woonhuis in Apeldoorn, gebouwd in 2003. De woning heeft een woonoppervlakte van 141 m², een perceel van 616 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €504.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2003
Woonoppervlakte
141 m²
Perceeloppervlakte
616 m²
Inhoud
490 m³
Kamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Van Haeftenpark 40

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Van Haeftenpark 40

Energielabel

Energieklasse
B

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

4.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.9 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

3.1 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

830 Inwoners
330 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
313 Woningvoorraad
€504.000 Gem. woningwaarde Hommelbrink
79% Koopwoningen
1.737 Inwoners per km²

Locatie van Van Haeftenpark 40

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Van Haeftenpark 40

Wat is de geschatte woningwaarde van Van Haeftenpark 40?

De prijsindicatie voor Van Haeftenpark 40 ligt rond €360.000 tot €410.000. De gemiddelde woningwaarde in Hommelbrink is €504.000. Dat komt neer op circa €3.574 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van Haeftenpark 40 zich tot de wijk Hommelbrink?

Van Haeftenpark 40 is een woonhuis van 141 m² in de wijk Hommelbrink. De buurt telt 313 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.737 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van Haeftenpark 40?

Van Haeftenpark 40 is een woonhuis in Hommelbrink, gebouwd in 2003 (23 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Van Haeftenpark 40 vergeleken met de buurt?

Van Haeftenpark 40 heeft 141 m² woonoppervlakte en 490 m³ inhoud. Het perceel is 616 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Hommelbrink ligt de gemiddelde woningwaarde op €504.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Van Haeftenpark 40 en wat betekent dat?

Van Haeftenpark 40 heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de indeling van Van Haeftenpark 40?

Van Haeftenpark 40 heeft 4 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Hommelbrink?

De wijk Hommelbrink in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 830 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €504.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hommelbrink?

Vanuit Van Haeftenpark 40 in Hommelbrink bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 4.1 km, snelwegoprit op 2.8 km.