Streetview De Jagershuizen 113 Apeldoorn

De Jagershuizen 113, 7316 NC Apeldoorn

180 m² Bouwjaar 1994 Label B

De Jagershuizen 113 is een woonhuis in Apeldoorn, gebouwd in 1994. De woning heeft een woonoppervlakte van 180 m² en een perceel van 452 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €504.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1994
Woonoppervlakte
180 m²
Perceeloppervlakte
452 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor De Jagershuizen 113

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel De Jagershuizen 113

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

4.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.9 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

3.1 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

830 Inwoners
330 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
313 Woningvoorraad
€504.000 Gem. woningwaarde Hommelbrink
79% Koopwoningen
1.737 Inwoners per km²

Locatie van De Jagershuizen 113

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over De Jagershuizen 113

Wat is de geschatte woningwaarde van De Jagershuizen 113?

De gemiddelde woningwaarde in Hommelbrink is €504.000. Dat komt neer op circa €2.800 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt De Jagershuizen 113 zich tot de wijk Hommelbrink?

De Jagershuizen 113 is een woonhuis van 180 m² in de wijk Hommelbrink. De buurt telt 313 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.737 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op De Jagershuizen 113?

De Jagershuizen 113 is een woonhuis in Hommelbrink, gebouwd in 1994 (32 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is De Jagershuizen 113 vergeleken met de buurt?

De Jagershuizen 113 heeft 180 m² woonoppervlakte. Het perceel is 452 m². In Hommelbrink ligt de gemiddelde woningwaarde op €504.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van De Jagershuizen 113 en wat betekent dat?

De Jagershuizen 113 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-11-27. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Hommelbrink?

De wijk Hommelbrink in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 830 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €504.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hommelbrink?

Vanuit De Jagershuizen 113 in Hommelbrink bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 4.1 km, snelwegoprit op 2.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Hommelbrink?

Zorg en onderwijs in de buurt van De Jagershuizen 113: ziekenhuis op 3.9 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.5 km.