Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1931
- Woonoppervlakte
- 133 m²
- Perceeloppervlakte
- 458 m²
Buys Ballotstraat 49 is een woonhuis in Apeldoorn, gebouwd in 1931. De woning heeft een woonoppervlakte van 133 m² en een perceel van 458 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €297.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Buys Ballotstraat 49
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
3.4 kmSnelweg oprit
2.7 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
3.7 kmRestaurant
0.5 kmCafé
1.1 kmBibliotheek
2.2 kmBioscoop
2.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Kerschoten is €297.000. Dat komt neer op circa €2.233 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBuys Ballotstraat 49 is een woonhuis van 133 m² in de wijk Kerschoten. De buurt telt 1.942 woningen. Daarvan is 36% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.825 inwoners per km².
Buys Ballotstraat 49 is een woonhuis in Kerschoten, gebouwd in 1931 (95 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Buys Ballotstraat 49 heeft 133 m² woonoppervlakte. Het perceel is 458 m². In Kerschoten ligt de gemiddelde woningwaarde op €297.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Kerschoten in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 3.690 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €297.000, 36% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Buys Ballotstraat 49 in Kerschoten bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 2.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Buys Ballotstraat 49: ziekenhuis op 3.7 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.7 km.
Recreatie nabij Kerschoten: restaurant (0.5 km), cafe (1.1 km).
Een woningrapport voor Buys Ballotstraat 49 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Kerschoten. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1931, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.