Streetview Archimedesstraat 3 Apeldoorn

Archimedesstraat 3, 7316 KD Apeldoorn

156 m² Bouwjaar 1976

Archimedesstraat 3 is een woonhuis in Apeldoorn, gebouwd in 1976. De woning heeft een woonoppervlakte van 156 m² en een perceel van 233 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €297.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1976
Woonoppervlakte
156 m²
Perceeloppervlakte
233 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Archimedesstraat 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

3.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.5 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

3690 Inwoners
1935 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1942 Woningvoorraad
€297.000 Gem. woningwaarde Kerschoten
36% Koopwoningen
3.825 Inwoners per km²

Locatie van Archimedesstraat 3

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Archimedesstraat 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Archimedesstraat 3?

De gemiddelde woningwaarde in Kerschoten is €297.000. Dat komt neer op circa €1.904 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Archimedesstraat 3 zich tot de wijk Kerschoten?

Archimedesstraat 3 is een woonhuis van 156 m² in de wijk Kerschoten. De buurt telt 1.942 woningen. Daarvan is 36% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.825 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Archimedesstraat 3?

Archimedesstraat 3 is een woonhuis in Kerschoten, gebouwd in 1976 (50 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Archimedesstraat 3 vergeleken met de buurt?

Archimedesstraat 3 heeft 156 m² woonoppervlakte. Het perceel is 233 m². In Kerschoten ligt de gemiddelde woningwaarde op €297.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Kerschoten?

De wijk Kerschoten in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 3.690 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €297.000, 36% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kerschoten?

Vanuit Archimedesstraat 3 in Kerschoten bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 2.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Kerschoten?

Zorg en onderwijs in de buurt van Archimedesstraat 3: ziekenhuis op 3.7 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.7 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Kerschoten?

Recreatie nabij Kerschoten: restaurant (0.5 km), cafe (1.1 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Archimedesstraat 3?