Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Keplerstraat 6 Apeldoorn

Keplerstraat 6, 7316 JZ Apeldoorn

116 m² Bouwjaar 1991 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Keplerstraat 6 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Apeldoorn, gebouwd in 1991. De woning heeft een woonoppervlakte van 116 m², een perceel van 215 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €297.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1991
Woonoppervlakte
116 m²
Perceeloppervlakte
215 m²
Inhoud
447 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€500.000 tot €600.000
Laatst bekende transactie
Periode 2019 tot 2022
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Keplerstraat 6

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Keplerstraat 6

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
109.41 kWh/m²
Primaire fossiele energie
166.58 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
30.51 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (100.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

3.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.5 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

3690 Inwoners
1935 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1942 Woningvoorraad
€297.000 Gem. woningwaarde Kerschoten
36% Koopwoningen
3.825 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Keplerstraat 6

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Keplerstraat 6

Wat is de geschatte woningwaarde van Keplerstraat 6?

De prijsindicatie voor Keplerstraat 6 ligt rond €500.000 tot €600.000. De gemiddelde woningwaarde in Kerschoten is €297.000. Dat komt neer op circa €2.560 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Keplerstraat 6 zich tot de wijk Kerschoten?

Keplerstraat 6 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 116 m² in de wijk Kerschoten. De buurt telt 1.942 woningen. Daarvan is 36% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.825 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Keplerstraat 6?

Keplerstraat 6 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Kerschoten, gebouwd in 1991 (35 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Keplerstraat 6 vergeleken met de buurt?

Keplerstraat 6 heeft 116 m² woonoppervlakte en 447 m³ inhoud. Het perceel is 215 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Kerschoten ligt de gemiddelde woningwaarde op €297.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Keplerstraat 6 en wat betekent dat?

Keplerstraat 6 heeft energielabel B. Geldig tot 2031-05-05. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 30.51 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Keplerstraat 6?

Keplerstraat 6 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 100 m².

Hoe is de woningmarkt in Kerschoten?

De wijk Kerschoten in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 3.690 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €297.000, 36% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kerschoten?

Vanuit Keplerstraat 6 in Kerschoten bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 2.7 km.