Vrijstaande woning Musschenbroekstraat 7 Apeldoorn

Musschenbroekstraat 7, 7316 JD Apeldoorn

110 m² Bouwjaar 1990 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Musschenbroekstraat 7 is een vrijstaande woning in Apeldoorn, gebouwd in 1990. De woning heeft een woonoppervlakte van 110 m², een perceel van 540 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €297.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1990
Woonoppervlakte
110 m²
Perceeloppervlakte
540 m²
Inhoud
542 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€450.000 tot €500.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Musschenbroekstraat 7

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Musschenbroekstraat 7

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
149.25 kWh/m²
Primaire fossiele energie
229.38 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
42.22 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

3.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.5 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

3690 Inwoners
1935 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1942 Woningvoorraad
€297.000 Gem. woningwaarde Kerschoten
36% Koopwoningen
3.825 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Musschenbroekstraat 7

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Musschenbroekstraat 7

Wat is de geschatte woningwaarde van Musschenbroekstraat 7?

De prijsindicatie voor Musschenbroekstraat 7 ligt rond €450.000 tot €500.000. De gemiddelde woningwaarde in Kerschoten is €297.000. Dat komt neer op circa €2.700 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Musschenbroekstraat 7 zich tot de wijk Kerschoten?

Musschenbroekstraat 7 is een vrijstaande woning van 110 m² in de wijk Kerschoten. De buurt telt 1.942 woningen. Daarvan is 36% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.825 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Musschenbroekstraat 7?

Musschenbroekstraat 7 is een vrijstaande woning in Kerschoten, gebouwd in 1990 (36 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Musschenbroekstraat 7 vergeleken met de buurt?

Musschenbroekstraat 7 heeft 110 m² woonoppervlakte en 542 m³ inhoud. Het perceel is 540 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Kerschoten ligt de gemiddelde woningwaarde op €297.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Musschenbroekstraat 7 en wat betekent dat?

Musschenbroekstraat 7 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-05-08. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 42.22 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Musschenbroekstraat 7?

Musschenbroekstraat 7 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Kerschoten?

De wijk Kerschoten in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 3.690 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €297.000, 36% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kerschoten?

Vanuit Musschenbroekstraat 7 in Kerschoten bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 2.7 km.