Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1963
- Woonoppervlakte
- 112 m²
- Perceeloppervlakte
- 540 m²
- Inhoud
- 379 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 4
Laan van Kerschoten 103 is een woonhuis in Apeldoorn, gebouwd in 1963. De woning heeft een woonoppervlakte van 112 m², een perceel van 540 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €702.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Laan van Kerschoten 103
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
2.3 kmSnelweg oprit
2.8 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
2.9 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.7 kmBibliotheek
1.4 kmBioscoop
1.4 kmDe prijsindicatie voor Laan van Kerschoten 103 ligt rond €225.000 tot €275.000. De gemiddelde woningwaarde in De Parken is €702.000. Dat komt neer op circa €6.268 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLaan van Kerschoten 103 is een woonhuis van 112 m² in de wijk De Parken. De buurt telt 1.089 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.106 inwoners per km².
Laan van Kerschoten 103 is een woonhuis in De Parken, gebouwd in 1963 (63 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Laan van Kerschoten 103 heeft 112 m² woonoppervlakte en 379 m³ inhoud. Het perceel is 540 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In De Parken ligt de gemiddelde woningwaarde op €702.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Laan van Kerschoten 103 heeft energielabel D. Geldig tot 2028-04-03. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Laan van Kerschoten 103 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk De Parken in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 2.600 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €702.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Laan van Kerschoten 103 in De Parken bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 2.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Laan van Kerschoten 103: ziekenhuis op 2.9 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.7 km.