Bovenwoning Prins Mauritslaan 34 Apeldoorn

Prins Mauritslaan 34, 7316 EN Apeldoorn

111 m² Bouwjaar 1937 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Prins Mauritslaan 34 is een bovenwoning in Apeldoorn, gebouwd in 1937. De woning heeft een woonoppervlakte van 111 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €702.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1937
Woonoppervlakte
111 m²
Inhoud
425 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Ligging
Beschutte ligging, In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Prins Mauritslaan 34

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Prins Mauritslaan 34

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
109.87 kWh/m²
Primaire fossiele energie
142.5 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
16.5%
CO₂-emissie
25.19 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

2600 Inwoners
1090 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1089 Woningvoorraad
€702.000 Gem. woningwaarde De Parken
85% Koopwoningen
2.106 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Prins Mauritslaan 34

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Prins Mauritslaan 34

Wat is de geschatte woningwaarde van Prins Mauritslaan 34?

De gemiddelde woningwaarde in De Parken is €702.000. Dat komt neer op circa €6.324 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Prins Mauritslaan 34 zich tot de wijk De Parken?

Prins Mauritslaan 34 is een bovenwoning van 111 m² in de wijk De Parken. De buurt telt 1.089 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.106 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Prins Mauritslaan 34?

Prins Mauritslaan 34 is een bovenwoning in De Parken, gebouwd in 1937 (89 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Prins Mauritslaan 34 vergeleken met de buurt?

Prins Mauritslaan 34 heeft 111 m² woonoppervlakte en 425 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 37 m² per kamer. In De Parken ligt de gemiddelde woningwaarde op €702.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Prins Mauritslaan 34 en wat betekent dat?

Prins Mauritslaan 34 heeft energielabel A. Geldig tot 2033-12-19. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 25.19 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Prins Mauritslaan 34?

Prins Mauritslaan 34 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in De Parken?

De wijk De Parken in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 2.600 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €702.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Parken?

Vanuit Prins Mauritslaan 34 in De Parken bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 2.8 km.