Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1906
- Woonoppervlakte
- 314 m²
- Perceeloppervlakte
- 475 m²
- Inhoud
- 925 m³
- Kamers
- 7
- Slaapkamers
- 5
Mariannalaan 2 A is een woonhuis in Apeldoorn, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 314 m², een perceel van 475 m² en 7 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €702.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Mariannalaan 2 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
2.3 kmSnelweg oprit
2.8 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
2.9 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.7 kmBibliotheek
1.4 kmBioscoop
1.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in De Parken is €702.000. Dat komt neer op circa €2.236 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMariannalaan 2 A is een woonhuis van 314 m² in de wijk De Parken. De buurt telt 1.089 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.106 inwoners per km².
Mariannalaan 2 A is een woonhuis in De Parken, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Mariannalaan 2 A heeft 314 m² woonoppervlakte en 925 m³ inhoud. Het perceel is 475 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 45 m² per kamer. In De Parken ligt de gemiddelde woningwaarde op €702.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Mariannalaan 2 A heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.
Mariannalaan 2 A heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk De Parken in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 2.600 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €702.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Mariannalaan 2 A in De Parken bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 2.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Mariannalaan 2 A: ziekenhuis op 2.9 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.7 km.