Streetview Prinsenlaan 14 Apeldoorn

Prinsenlaan 14, 7316 CW Apeldoorn

165 m² Bouwjaar 1932 6 kamers 4 slaapkamers Label F

Prinsenlaan 14 is een woonhuis in Apeldoorn, gebouwd in 1932. De woning heeft een woonoppervlakte van 165 m², een perceel van 390 m² en 6 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €702.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1932
Woonoppervlakte
165 m²
Perceeloppervlakte
390 m²
Kamers
6
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Prinsenlaan 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Prinsenlaan 14

Energielabel

Energieklasse
F
Geldig tot

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

2600 Inwoners
1090 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1089 Woningvoorraad
€702.000 Gem. woningwaarde De Parken
85% Koopwoningen
2.106 Inwoners per km²

Locatie van Prinsenlaan 14

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Prinsenlaan 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Prinsenlaan 14?

De gemiddelde woningwaarde in De Parken is €702.000. Dat komt neer op circa €4.255 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Prinsenlaan 14 zich tot de wijk De Parken?

Prinsenlaan 14 is een woonhuis van 165 m² in de wijk De Parken. De buurt telt 1.089 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.106 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Prinsenlaan 14?

Prinsenlaan 14 is een woonhuis in De Parken, gebouwd in 1932 (94 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Prinsenlaan 14 vergeleken met de buurt?

Prinsenlaan 14 heeft 165 m² woonoppervlakte. Het perceel is 390 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In De Parken ligt de gemiddelde woningwaarde op €702.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Prinsenlaan 14 en wat betekent dat?

Prinsenlaan 14 heeft energielabel F. Geldig tot 2030-03-18. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Prinsenlaan 14?

Prinsenlaan 14 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in De Parken?

De wijk De Parken in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 2.600 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €702.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Parken?

Vanuit Prinsenlaan 14 in De Parken bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 2.8 km.