Vrijstaande woning Anna Paulownalaan 18 Apeldoorn

Anna Paulownalaan 18, 7316 CT Apeldoorn

253 m² Bouwjaar 1918 7 kamers 6 slaapkamers Label B

Anna Paulownalaan 18 is een vrijstaande woning in Apeldoorn, gebouwd in 1918. De woning heeft een woonoppervlakte van 253 m², een perceel van 786 m² en 7 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €702.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1918
Woonoppervlakte
253 m²
Perceeloppervlakte
786 m²
Inhoud
1026 m³
Kamers
7
Slaapkamers
6
Indicatie vraagprijs
€1.315.000 tot €1.565.000
Daktype
Samengesteld dak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Anna Paulownalaan 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Anna Paulownalaan 18

Energielabel

Energieklasse
B
Verwarming
Cv-ketel, gedeeltelijke vloerverwarming en warmtepomp
Isolatie
Dakisolatie, HR-glas en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja
Tuin type
Achtertuin, tuin rondom, voortuin en zijtuin

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

2600 Inwoners
1090 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1089 Woningvoorraad
€702.000 Gem. woningwaarde De Parken
85% Koopwoningen
2.106 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Anna Paulownalaan 18

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Anna Paulownalaan 18

Wat is de geschatte woningwaarde van Anna Paulownalaan 18?

De prijsindicatie voor Anna Paulownalaan 18 ligt rond €1.315.000 tot €1.565.000. De gemiddelde woningwaarde in De Parken is €702.000. Dat komt neer op circa €2.775 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Anna Paulownalaan 18 zich tot de wijk De Parken?

Anna Paulownalaan 18 is een vrijstaande woning van 253 m² in de wijk De Parken. De buurt telt 1.089 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.106 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Anna Paulownalaan 18?

Anna Paulownalaan 18 is een vrijstaande woning in De Parken, gebouwd in 1918 (108 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Anna Paulownalaan 18 vergeleken met de buurt?

Anna Paulownalaan 18 heeft 253 m² woonoppervlakte en 1026 m³ inhoud. Het perceel is 786 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In De Parken ligt de gemiddelde woningwaarde op €702.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Anna Paulownalaan 18 en wat betekent dat?

Anna Paulownalaan 18 heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de indeling van Anna Paulownalaan 18?

Anna Paulownalaan 18 heeft 7 kamers waarvan 6 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in De Parken?

De wijk De Parken in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 2.600 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €702.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Parken?

Vanuit Anna Paulownalaan 18 in De Parken bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 2.8 km.