Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1960
- Woonoppervlakte
- 49 m²
- Inhoud
- 232 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 2
Generaal Van Heutszlaan 64 is een appartement in Apeldoorn, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 49 m² en 3 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €702.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Generaal Van Heutszlaan 64
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
2.3 kmSnelweg oprit
2.8 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
2.9 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.7 kmBibliotheek
1.4 kmBioscoop
1.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in De Parken is €702.000. Dat komt neer op circa €14.327 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenGeneraal Van Heutszlaan 64 is een appartement van 49 m² in de wijk De Parken. De buurt telt 1.089 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.106 inwoners per km².
Generaal Van Heutszlaan 64 is een appartement in De Parken, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Generaal Van Heutszlaan 64 heeft 49 m² woonoppervlakte en 232 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 16 m² per kamer. In De Parken ligt de gemiddelde woningwaarde op €702.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Generaal Van Heutszlaan 64 heeft energielabel E. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp.
Generaal Van Heutszlaan 64 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.
De wijk De Parken in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 2.600 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €702.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Generaal Van Heutszlaan 64 in De Parken bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 2.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Generaal Van Heutszlaan 64: ziekenhuis op 2.9 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.7 km.