Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1922
- Woonoppervlakte
- 145 m²
- Perceeloppervlakte
- 635 m²
- Inhoud
- 575 m³
- Kamers
- 6
Burg. Tutein Noltheniuslaan 42 2 is een woonhuis in Apeldoorn, gebouwd in 1922. De woning heeft een woonoppervlakte van 145 m², een perceel van 635 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €702.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Burg. Tutein Noltheniuslaan 42 2
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
2.3 kmSnelweg oprit
2.8 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
2.9 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.7 kmBibliotheek
1.4 kmBioscoop
1.4 kmDe prijsindicatie voor Burg. Tutein Noltheniuslaan 42 2 ligt rond €400.000 tot €450.000. De gemiddelde woningwaarde in De Parken is €702.000. Dat komt neer op circa €4.841 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBurg. Tutein Noltheniuslaan 42 2 is een woonhuis van 145 m² in de wijk De Parken. De buurt telt 1.089 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.106 inwoners per km².
Burg. Tutein Noltheniuslaan 42 2 is een woonhuis in De Parken, gebouwd in 1922 (104 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Burg. Tutein Noltheniuslaan 42 2 heeft 145 m² woonoppervlakte en 575 m³ inhoud. Het perceel is 635 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In De Parken ligt de gemiddelde woningwaarde op €702.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Burg. Tutein Noltheniuslaan 42 2 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-02-20. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 39.51 kg/jaar.
Burg. Tutein Noltheniuslaan 42 2 heeft 6 kamers.
De wijk De Parken in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 2.600 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €702.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Burg. Tutein Noltheniuslaan 42 2 in De Parken bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 2.8 km.