Villa, vrijstaande woning Generaal Van Swietenlaan 6 Apeldoorn

Generaal Van Swietenlaan 6, 7316 BA Apeldoorn

206 m² Bouwjaar 1912 8 kamers 6 slaapkamers Label NIET VERPLICHT

Generaal Van Swietenlaan 6 is een villa, vrijstaande woning in Apeldoorn, gebouwd in 1912. De woning heeft een woonoppervlakte van 206 m², een perceel van 600 m² en 8 kamers. Het energielabel is NIET VERPLICHT. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €702.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1912
Woonoppervlakte
206 m²
Perceeloppervlakte
600 m²
Inhoud
875 m³
Kamers
8
Slaapkamers
6
Indicatie vraagprijs
€1.105.000 tot €1.355.000
Laatst bekende transactie
Periode 2020 tot 2023
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Generaal Van Swietenlaan 6

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Generaal Van Swietenlaan 6

Energielabel

Energieklasse
NIET VERPLICHT
Verwarming
Cv-ketel, houtkachel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dubbel glas, HR-glas en voorzetramen

Bijzonderheden

Certificeringen
Energie Prestatie Advies
Bijzondere kenmerken
Beschermd stads- of dorpsgezicht, monument en monumentaal pand

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (207.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin, tuin rondom, voortuin en zijtuin

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

2600 Inwoners
1090 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1089 Woningvoorraad
€702.000 Gem. woningwaarde De Parken
85% Koopwoningen
2.106 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Generaal Van Swietenlaan 6

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Generaal Van Swietenlaan 6

Wat is de geschatte woningwaarde van Generaal Van Swietenlaan 6?

De prijsindicatie voor Generaal Van Swietenlaan 6 ligt rond €1.105.000 tot €1.355.000. De gemiddelde woningwaarde in De Parken is €702.000. Dat komt neer op circa €3.408 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Generaal Van Swietenlaan 6 zich tot de wijk De Parken?

Generaal Van Swietenlaan 6 is een villa, vrijstaande woning van 206 m² in de wijk De Parken. De buurt telt 1.089 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.106 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Generaal Van Swietenlaan 6?

Generaal Van Swietenlaan 6 is een villa, vrijstaande woning in De Parken, gebouwd in 1912 (114 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Generaal Van Swietenlaan 6 vergeleken met de buurt?

Generaal Van Swietenlaan 6 heeft 206 m² woonoppervlakte en 875 m³ inhoud. Het perceel is 600 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In De Parken ligt de gemiddelde woningwaarde op €702.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Generaal Van Swietenlaan 6 en wat betekent dat?

Generaal Van Swietenlaan 6 heeft energielabel NIET VERPLICHT. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Generaal Van Swietenlaan 6?

Generaal Van Swietenlaan 6 heeft 8 kamers waarvan 6 slaapkamers. De tuin is 207 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in De Parken?

De wijk De Parken in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 2.600 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €702.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Parken?