Streetview Oranjelaan 9 Apeldoorn

Oranjelaan 9, 7316 AL Apeldoorn

484 m² Bouwjaar 1878 12 kamers 8 slaapkamers Label G

Oranjelaan 9 is een woonhuis in Apeldoorn, gebouwd in 1878. De woning heeft een woonoppervlakte van 484 m², een perceel van 1457 m² en 12 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €702.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1878
Woonoppervlakte
484 m²
Perceeloppervlakte
1457 m²
Inhoud
2049 m³
Kamers
12
Slaapkamers
8

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Oranjelaan 9

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oranjelaan 9

Energielabel

Energieklasse
G

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

2600 Inwoners
1090 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1089 Woningvoorraad
€702.000 Gem. woningwaarde De Parken
85% Koopwoningen
2.106 Inwoners per km²

Locatie van Oranjelaan 9

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Oranjelaan 9

Wat is de geschatte woningwaarde van Oranjelaan 9?

De prijsindicatie voor Oranjelaan 9 ligt rond €915.000 tot €1.165.000. De gemiddelde woningwaarde in De Parken is €702.000. Dat komt neer op circa €1.450 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oranjelaan 9 zich tot de wijk De Parken?

Oranjelaan 9 is een woonhuis van 484 m² in de wijk De Parken. De buurt telt 1.089 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.106 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oranjelaan 9?

Oranjelaan 9 is een woonhuis in De Parken, gebouwd in 1878 (148 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Oranjelaan 9 vergeleken met de buurt?

Oranjelaan 9 heeft 484 m² woonoppervlakte en 2049 m³ inhoud. Het perceel is 1457 m². Met 12 kamers is dat gemiddeld 40 m² per kamer. In De Parken ligt de gemiddelde woningwaarde op €702.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oranjelaan 9 en wat betekent dat?

Oranjelaan 9 heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.

Hoe is de indeling van Oranjelaan 9?

Oranjelaan 9 heeft 12 kamers waarvan 8 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in De Parken?

De wijk De Parken in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 2.600 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €702.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Parken?

Vanuit Oranjelaan 9 in De Parken bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 2.8 km.